Pointlisten opdateret (ligadamer)

Du kan se top ti for henholdsvis øst og vest herunder.

NavnHoldKampeMålAssistsPointPoint pr. kampUdv. min
Laura de FriesAaB91412262,892
Katrine AndersenFrederikshavn9129212,330
Maria AndersenAaB91010202,220
Nanna Møller SørensenÅFK5612183,60
Carina VestergaardAaB9116171,890
Caroline ChristoffersenAaB898172,130
Annika BengtssonFrederikshavn688162,670
Helle GrønbechFrederikshavn85111622
Kristine Møller SørensenÅFK6115162,672
Malene Fuglsang TorpFrederikshavn9124161,782
NavnHoldKampeMålAssistsPointPoint pr. kampUdv. min
Matilde Lundberg ChristensenCopenhagen53412469,22
Agata PlechanHvidovre81419334,130
Emma VistisenCopenhagen6824325,330
Line LauridsenCopenhagen61117284,672
Tanja Schow JensenCopenhagen6154193,170
Victoria WohlertHvidovre8117182,252
Tanja MørupCopenhagen5710173,40
Sandie BaggeCopenhagen41241640
Maria OlaussonCopenhagen678152,52
Eva KnudsenHvidovre776131,860

Du kan se hele listen her, som løbende vil blive opdateret www.floorballtal.dk

Skriv et svar

Udfyld dine oplysninger nedenfor eller klik på et ikon for at logge ind:

WordPress.com Logo

Du kommenterer med din WordPress.com konto. Log Out /  Skift )

Google photo

Du kommenterer med din Google konto. Log Out /  Skift )

Twitter picture

Du kommenterer med din Twitter konto. Log Out /  Skift )

Facebook photo

Du kommenterer med din Facebook konto. Log Out /  Skift )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.